VMware Fusion

Sanallaştırma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 44.99 ?
  • Boyut 203 MB
  • Version 5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma VMware
VMware Fusion yazılımı Mac işletim sistemi üzerinde kolaylıkla Windows programlarını çalıştırabilmeniz için tasarlanmış bir sanallaştırma çözümüdür.
VMware Fusion yazılımı Mac işletim sistemi üzerinde kolaylıkla Windows programlarını çalıştırabilmeniz için tasarlanmış bir sanallaştırma çözümüdür. Sisteminizi yeniden başlatmadan Mac uygulamaları ile birlikte en sevdiğiniz Windows programlarını da bu yazılım ile çalıştırabilirsiniz.

Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda Windows XP, Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemlerinden birisini dahi çalıştırmak isterseniz VMware Fusion tam aradığınız türden bir yazılımdır. Ayrıca yazılım Microsoft Project, Access ve İnternet Explorer gibi Windows yazılımlarını da desteklemektedir.

Dock, Spotlight veya LaunchPad ile doğrudan Windows programlarını başlatabilir, Mac uygulamaları Expose, Spaces ve Görev kontrol yöneticisi gibi görüntüleyebilirsiniz. Mac kısayollarını ve sezgisel durumları kullanarak Windows programları ile etkileşimli olarak yine bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Şu an incelemekte olduğunuz VMware Fusion 5 yazılımı 30 günlük deneme sürümüdür. Lisanslı sürüme sahip olmak istiyor iseniz yazılımın resmi sitesinden 44.99 ? ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Deneme sürümü olan bu yazılımın kurulumunda aşağıdaki serial numarasını kullanabilirsiniz.

Serial : NM42J-14H9N-48T0C-C2AAK-01ZJ5
Daha Fazla Göster
VMware Fusion indir